O mě aneb já

19. dubna 2011 v 20:09 | Kačí
Jak začít? Chtěla bych vám o sobě něco říct, a jiná forma než povyprávět můj "příběh" od narození mě nenapadá.
Narodila jsem se ČR, to nejspíš všichni, co čtou tenhle článek. Do svých 5 let si nic moc zajímého nepamatuju, takže toho ani moc nenapíšu..Ale pak jo. Když mi bylo sedm (chodila jsem do 1. třídy :D), narodila se můj o sedm let mladší brácha. Jméno po mě nechtějte. A nebo jo :D Povím vám to rovnou: já jsem Kateřina a brácha Jakub.
V první střídě jsem moc kamarádů neměla, ale ani jsem po nich netoužila, takže mi to bylo jedno. Tahle "lhostejnost" mi vydržela do půlky druhé třídy, kdy jsem se začala kamarádit s jednou holkou (č.1). Bylo to takové "školkové kamarádství", však to znáte. Bylo to s ní všechno moc fajn, než se prostě začala trochu měnit. Ale já jsem nebyla zvyklá, že se lidi mění. A to se u ní stalo. Ke všemu pak po ukončení (myslím) 3. třídy odešla na jinou školu. Ona nechtěla, ale její máma ji..přesvědčila. Za tu dobu jsem si zvykla mít kamarády a chtěla jsem mít nové. Tenkrát jsem se ani moc nemusela snažit. Za dva týdny jsem byla BF s jednou další holkou (jméno neprozradím :D - jinak je to č.2), což ovšem vydrželo jenom další dva týdny. Pak se tu z jedné nenápadné holčiny v pozadí vyklubala celkem výrazná a nezdravě sebevědomá holka (jméno opět nechtějte-č.3), která tu kamarádství s tou předchozí holkou (2) zničila. A bylo. A pak mi ničila i všechny další. Navázala jsem kontakt s poslední normální holkou (4) ve třídě se kterou se dalo kamarádit, pozvala ji na oslavu mých narozenin, tam se holky 3 a 4 skamarádili a společne s holkou č.2 uzavřely partu, do které mě na chvíli "pustily" a následně odkoply. Nebudu sobě ani vám tady nalhávat, že jsem zezačátku netoužila tam být. Chtěla a ne trochu.. Jenže pak jsem si uvědomila, co jsou zač a co dělají a tak se mi to znechutilo, že už bych radči chodila ven s těma nejnechutnějšíma lidma ve třídě, než být s nima a ničit naprosto cokoli co se naskytne. Od přátelských i hlubších vztahů až po narušení sebevědomí (toho zdravého) a z naprosto bezva holky udělat svýho domácího mazlíčka. To poslední neudělaly, ale kdyby se jim chtělo a měly možnost, tak (podle mě) klidně). Já jsem je nenáviděla pro jejich nafoukanost a nezdravé příliš vysoké seběvědomí a drzost. Ony mě protože jsem pro ně asi nebyla dost dobrá. Ty tři museli být nej a k sobě berou jenom ty nej a.. a vůbec. Ale asi stále nepochopili, že já nechci být nej. Mě stačí být dobrá kamarádka. Nemusím být nejkrásnější, nejhodnějsí a aby mě balil každej kluk. Z jejich party podle mě a podle mé nové (druhé) BFF, není krásná není ani jedna. Jsou to jen šminky a debilní ksichtění na každýho. A jestli tohla nějaká z nich čte, tak milé dámy, tohle je pro vás:
Tohle je můj blog a sem si můžu psát co chci i kdyby to nebyla pravda. Jenže tohle pravda je. Ti co to čtou a neznají mě to nemůžou posoudit, ale vy moc dobře víte, koho myslím. Až moc dobře. Jo, narážím na tvoje debilní ksichtění, který je to nejtrapnější co jsem kdy viděla. Tohle je konec "vzkazu" pro vás, jestli to čtete a já vím, že někdy přečtete.
Promiňte, už budu psát jen hezké věci. :) Možná si o mě myslíte, že jsem mrcha a "drbačka" a že to přeháním, ale jsem jaká jsem. A drbačka teda rozhodně ne. Naopak si myslím, že jsem upřímná a říkám prostě to co myslím a jestli na to bude mít támhleten nějakej nebo takovej názor, je mi fuk. Samozřejmě že ze sebe nechci udělat outsidera, ale..ale. Co chodím na gympl, je to celkově všechno lepší. Našla jsem si spoustu nových kamarádů, že nevím se ktrou holkou si povídat prvně. :)) Ale jsem za to ráda. Jsem si sama sobě vděčná za to, že můžu chodit na takovou super školu se suprovýma lidma. Já vím, že tohle zní trochu nafoukaně, ale vychloubání ani nic takovýho to není. A abyste si fakticky nemysleli, že jsem pitomá a nafoukaná, napíšu i nějaký blbý vlastnosti. Tak třeba to, že jsem občas sobecká a celkem snadno se naštvu (resp. si hodně věcí věcí vykládám jako provokoaci a pak se naštvu). Nejsem na to hrdá, ale každý má nějaké špatné vlastnosti a dřív nebo později se na ně stejně přijde. Nejsem ani první ani poslední, kdo něco takového na sebe "práskne".
Páni, tenhle článek se pořádně natahuje, ale prosím nepřestávejte číst! Ještě jsem zdaleka neskončila. :D Co se týče mého vzhledu a tak viz v následujícím odstavci. :))
Nemyslím, že jsem nějak moc hezká, ale když vidím některý lidi, občas mě napadne že jsem naprosto příšerná, ale když vidím jiný, říkám si, že jsem "dopadla dobře" :D Já vím, zní to hrozně, ale jak to jinak napsat mě nenapadá. Mé oblékání se za poslední (školní) rok dost změnilo. K lepšímu, doufám :D Ale jo. Už nevím, co bych ještě napsala, ale určo ještě něco připíšu, tak se nebojte :D Ale prozatím se loučí vaše (Tvoje)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Andrejka Andrejka | Web | 20. dubna 2011 v 19:04 | Reagovat

Takhle dlouhej článek už jsem dlouho nečetla :D Ale zajímavý dětství :D

2 Kačí Kačí | Web | 20. dubna 2011 v 19:05 | Reagovat
3 Divoká Arabka Divoká Arabka | Web | 12. srpna 2011 v 14:36 | Reagovat

Pěkný...Líbí se mi to... Asi taky něco takovýho napíšu...Budete tam vy i ty...Jako moje BFF :D Mám tě ráda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama