Červen 2011

Doporučuji: Deodoranty a antiperspiranty

24. června 2011 v 16:15 | Kačíí |  Doporučuji
Jaký je rozdíl mezi deodorantem a antiperspirantem?
"Deoše" pach pouze překrývají, ale samotnému pocení nezabraňují. Obsahují dezinfekční prostředky s antibakteriálními účinky a alkohol, který rychle vyprchá. Jejich účinek je krátkodobý a lze je používat i několikrát denně.
Antiperspiranty zabraňují pocení tím, že uzavřou vývod potních žláz. Pro zabránění pocení pomáhají, jejich efekt však není dlouhodobý.
Nivea deo antiperspirant Double Effect Violet Senses
Vydrží celkem dlouho, je jeden z mála antiperspirantů od Nivei co za něco stojí. Pořídit si ho můžeš od 59,- Kč. Většině lidí smrdí, ale mě voní. Spokojenost: 85%


Rexona For Teen Fun Spirit antiperspirant roll-on
Vydrží snad nejdéle ze všech "deošů" co jsem kdy měla :) Opravdu platí: Rexona - nezradí tě :D Ale je to pravda. Seženeš ho za cca 70 Kč - i víc. Dřív se prodával pod jiným názvem, teď tam akorát napsali new a přidali trochu exotické vůně. Spokojenost: 98%
Rexona For Teen Fun Spirit antiperspirant roll-on 50 ml

Jak kluka okouzlit a neotrávit?

21. června 2011 v 11:04 | Kačíí |  Kluci
Máš kluka, jsi do něj blázen a nejradši by ses k němu hned nastěhovala, jen abyste byli co nejvíc spolu. Jenže on jako by to najednou cítil jinak. Je jako vyměněný, vyhýbá se ti, odsekává a ty nevíš, kudy kam a kde se stala chyba? Dá se to ještě zachránit? Tady je pár tipů, tak to nevzdávej bez boje, jasné?!

Jak ho neotrávit?

• Nesnaž se mu vnutit, že jsi důležitější než jeho trénink.
• Nikdy nepomlouvej jeho kámoše, i když jsou nemožní.
• Nebombarduj ho od rána do noci rozněžnělými SMSkami.
• Neříkej mu před ostatními plyšáčku, mailáčku...
• Neber na rande svoji kámošku, i když je fakt báječná.
• Neflirtuj s jeho kámoši.
• Nebuď na rande pokaždé dřív než on, 10 minut ho nezabije!
• Nekývej mu na všechno jen proto, abys mu udělala radost.
• Nikdy, ale opravdu nikdy se mu nesnaž číst SMSky v jeho mobilu!
• Nesrovnávej ho se svými ex!

S tímhle se úplně stotožňuju, půlku z výše uvedených věcí jsem dělala. I když se po rozchodu ukázalo, že to nedělal úmyslně a měl mě rád, bylo pozdě. Proto je lepší se na rovinu zeptat, jestli Tě má ještě rád.
Stačí 3 a je konec, už se to nedá zachránit. Tip: Udělej si malý test: U každého bodu si řekni, jestli to děláš, nebo ne. Jestli si alespoň 3× odpověděla ano, bohužel to nevypadá dobře...

Styl // Scene

20. června 2011 v 19:15 | Kačíí |  Styly
Konečně jsem se k tomu odvážila a napsala tento dlouhoočekávaný článek o Scene stylu.
Na začátek by bylo dobré objasnit, jak se slovo scene čte. Je to tedy [sín]. Někdo to neví a čte to třeba [scíný], což je trapas. Podobá se EMU, ale jsou dost odlišné. Asi největší rozdíl je v tom, že scene kids jsou narozdíl od emařů veselí a sebevědomí. Neutápí se v depresích, ale milují život, nenosí pouze černobílé kombinace oblečení, ale naopak barevné a výstřední, se šílenými kombinacemi. Jako je emo typické svou černou patkou, scene stoprocentně poznáte podle co nejbarevnějšího a nejneobvyklejšího účesu. Dalším z rozdílů je i hudební vkus. Mnoho ze scene queens a scene kings poslouchají hardcore nebo punk, vyjímkou ale není ani metal, nebo rap. Prostě naprostá svoboda výběru, poslouchejte si co chcete, buďte sví a hlavně nekopírujte a nepodřizujte se ostatním! Scene také často chodí na nejrůznější koncerty, a to nejen na ty velké, ale hlavně do klubů.
Mezi scene kids, a to je jedna z věcí společná s emem , je velmi rozšířené vegetariánství, a také náklonnost k SxE, což ve skratce znamená "nepij, nekuř, nefetuj a neměň pořád partnery". Můžeš jej poznat i podle slovníku, např. podle slov "rawrrr" a "bang bang", ale vzhledem k tomu, jak se scene snaží být originální to moc nesedí.
scene kids můžete mimojiné poznat také podle slovníku, ale k tomuhle já se moc nepřikláním. A o originalitě je scene především, je lepší si vymyslet slova vlastní.

Citáty o lásce v AJ ღ

19. června 2011 v 14:47 | Kačíí |  Jiné
Jestli potřebuješ, hoď si to do Google překladače ;) ♥ Zrojík náherných citátků: pinkforsure.com


Tetování

13. června 2011 v 18:07 | Kačíí |  Beauty
Mají ho v oblibě mladí lidé, kteří se chtějí nějak odlišit či zviditelnit. Má ho i spousta celebrit, příkladem je Miley Cyrus nebo Rihanna.
Pokud si chceš tetování pořídit, pečlivě si prostuduj všechna rizika, která přináší. Po aplikaci se na kůži můžou objevit různé alergické reakce. Odstraňování této ozdoby v dnešní době nepřináší takové problémy jako v minulosti. Existuje mnoho laserových center či plastických chirurgií, které mají v nabídce služeb odstranění tetování, ale cena zákroku je několikrát dražší než cena tetování. Pokud se chystáš si nechat udělat první tetování zvol spíše místa, která nejsou moc citlivá. Vyhýbej se především kotníkům, páteři, hrudníku nebo okolí krku. V těchto partiích je tělo na tetování velmi citlivé, protože je tu velmi tenká vrstva mezi pokožkou a kostí nebo větší množství nervových zakončení. Nejvhodnější partie pro tetování jsou především ramena. Je tu velké množství svaloviny, případně tuku a tetovací jehla nejde tolik cítit.

Počátky
Kořeny tetování sahají hluboko do minulosti. Kolébkou je starověký Egypt, kde se různé motivy tetování používaly k označování otroků. Tetování se šířilo přes Indii (tetování henou) a Čínu do tichomoří. Vzory tetování se využívali k označování trestanců, k duchovním účelům ale i označování příslušníků určitých kmenů.

Tetování měla v minulosti hlubší význam a ne všichni je směli nosit. Dnes máme na výběr z mnoha druhů a tetovacích salonů. Záleží na každém z nás, jestli jejich kouzlu podlehne nebo je budeme nadosmrti odsuzovat.

Já ho měla, ale jen krátkodobě a henou. Normální, "pravá kérka" stojí od 2000 Kč. Z toho vyplívá, že pro většinu lidí to není levná záležitost. Je třeba pořádně si to promyslet a případně si i našetřit.

Popisky do menu pro cut-the-crap.blog.cz

10. června 2011 v 19:25 | Kačíí |  Objednané věcičky
Snad se Ti budou líbit :) Jsou samozřejmě průhledné. Omlouvám se za malé zdržení, ale snad nevadí.. Jsou jednoduché, myslím, že se k Tvému blogu hodí. Kdyžtak si je zmenši ;) A prosím - zkopíruj si je, neukládej, díky.

PRO VŠECHNY OSTATNÍ PLATÍ ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ, UKLÁDANÍ A POUŽÍVÁNÍ!

Kusovka 3.3

7. června 2011 v 18:44 | Kačíí |  Kusovky
Chci aby mě miloval!! ♥ Ale to se nikdy nestane..


Velký hit! Odzaky (placky)

3. června 2011 v 19:14 | Kačíí |  Móda
Nemíním tím nějaké vojenské..brr! :// Myslím tím moje nejoblíbenější módní doplňky. Nestojí moc a jsou vážně skvělé! Mám jich doma plno, ale když se ráno chystám do školy nenapadne mě si je
vzít..škoda ;D

Hodí se téměř ke všemu. Od kalhot až po tašku. Možností je spousta. Ale když jich máš víc na jednom kousku oblečení, je důležité je hezky rozmístit a natočit tak, aby to vypadal stylově. S odznáčky budeš vždycky cool za pár korun. Jen pozor aby se Ti hodily k oblečení a taky pozor na urážlivé nebo vulgární nápisy, on už i takový nepatrný nápisek I´m bitch (nebudu překládat :D) dokáže zkazit ledacos..

Doufám, že nemusím připomínat, abyste kopírovali se zdrojem :-)

Obrázky: