Srpen 2011

Doporučuji: Balzámy na rty

11. srpna 2011 v 15:30 | Kačíí |  Doporučuji
Mám tu pár věciček, na které bych chtěla upozornit, protože jsou vážně dobré :) Tentokrát to jsou balzámy na rty, které si poradí s popraskanou i suchou pokožkou. Jsou to:


Balzám na rty - Astrid - Sun OF 10 - zvětšit obrázek
Balzám na rty Astrid Sun OF 10

Je takový medový, ale vůbec nesmrdí, jako většina balzámů s medem. Proto se mi líbí a používám ho. V drogerii dm si ho kupuju za cca 30-40 Kč.

Labello Fruity shine Strawberry balzám na rty 4,8 ml
Labello Fruity shine Strawberry

Krásně rty "uhladí", navíc se potom ještě dlouho krásně třpytí. Tyčinka neuvěřitelně krásně voní, proto jsem na ní zavislá... :D Stojí mezi 35-45 Kč.


Astrid višňový
Je vcelku hodně tónovací, je to spíše taková méně výrazná rtěnka. Zároveň ale působí jako pomáda, takže → je naprosto super, nejoblíbenější :)

Astrid višňový balzám na rty 4,2 g

Doufám, že ti tyto tipy něco přinesly :) Otázky:

• Používáš balzámy na rty?
• Máš nějaký z výše uvedených balzámů?
• Jsi s ním spokojená?

Nehty 0.3

10. srpna 2011 v 8:00 | Kačíí |  Nehty
O5 pár nail designů pro inspiraci. :)

nail design1

Hodnocení just-for-girls-no-boys od *_Martíí_*

9. srpna 2011 v 15:08 | Kačíí |  Blog
Yes! Nechala jsem si o5 ohodnotit blog. Tentokrát od nového Affíčka - *_Martíí_*. Moc děkuju, je to pěkné.

Dess - 9/10 Je docela pěkný, ale moc mi tam nesedí ty okraje :)
Menu - 10/10 Skvělá grafika.. :)
Návštěvnost - 10/10 WoW, tak to jsem ještě neviděla! Na to, že máš blog od konce února, tak to je opravdu skvělý! :)
Obsah blogu - 10/10 Super články :) A děsně se mi líbí ten článek s těma botkama :)
Dohromady - 39/40 Známka jako ve škole: 1

Za tu návštěvnost jsem fakt nesmírně ráda, máme nový rekord: 335 lídí za den! Je to fanstastický, prostě pohádka. Moc děkuju, pokračujte x)

Pedikúra + domácí návod na ni

8. srpna 2011 v 17:47 | Kačíí |  Beauty
Nohy nás nosí celý život, není to pro ně lehký úkol. Přes den jsou zavřené v botách mnoho hodin, večer pak bývají nateklé, bolí, v noci se mohou dostavit křeče.
Pedikúra je velice důležitá, pro je dobré ji nepodceňovat anebrat ji jak nepodstatnou část péče o tělo. Nazapomínej na to, že nohy pro tébe pracují každý den a proto si péči zaslouží. Pedikúra je ošetření kůže a nehtů na nohou. Během ní je na ploskách nohou odstraňována zrohovatělá kůže, puchýře, kuří oka, otlačeniny a mozoly. Provádí se i ošetření nehtů. Péče o nohy je patrnější u straších lidí a většinou u žen.
Dnes už v salonech nabízejí kromě klasické mokré pedikúry, také pedikúru suchou, ktará se provádí pomocí přístroje se speciálními brusnými kotoučky, které šetrně a kvalitně odstraní tvrdou kůži, hlavně na patách až do hladka a praskliny v kůži vyhladí. Dále třeba thajskou masáž, což je masáž nohou pomocí tlaků se zaměřením na oblast chodidel. Je ideální pro odstranění pocitu těžkosti a únavy nohou.
Po pedikúře budou nohy nejen odpočaté a svěží, ale také krásné a o to raději je budeš chtít ukazovat.

DOMÁCÍ PEDIKÚRA


Kusovka 3.6

7. srpna 2011 v 16:28 | Kačíí |  Kusovky
To je dobrý :D

Botky neonky

7. srpna 2011 v 16:24 | Kačíí |  Botičky
No nejsou krásné? Miluju všechny svítivé a ujeté botičky, co zaručeně zaujmou. Chci si nějaké takové pořídit, ale zatím jsem nenarazila na ty správné..
• Které jsou nej?
• Jaká barva "neonka" se ti nejvíc líbí?
• Nosila bys neonové lodičky s vysokým podpatkem jaké jsou tady?
Nejkrásnější boty na léto od Ruthie Davis.Nejkrásnější boty na léto od Ruthie Davis.
Nejkrásnější boty na léto od Ruthie Davis.Nejkrásnější boty na léto od Ruthie Davis.


Popisky do menu || Green || 0.01

5. srpna 2011 v 13:52 | Kačíí |  Popisky do menu

Tyto nápisy↑ NEKOPÍROVAT, NEUKLÁDAT, NIC! JENOM KOUKAT!

Myslím, že se povedly :)
Jak se líbí tobě?

Pokud máš zájem, klikni na celý článek a přečti si pravidla.

Rande

2. srpna 2011 v 10:32 | Kačíí |  Kluci
Příprava
Optimální doba, kdy se začít připravovat na rande je u každého individuální. Minimálně by to mělo být tak hodinu před akcí, to je opravdu ale asi ten nejpozdější termín, pokud jsi v té fázi kdy ještě ani nevíš co si vezmeš na sebe, tak bys měla začít podstatně dřív. Jak se obléct, nalíčit a další věci tady určitě není třeba rozebírat, protože to víš určitě nejlépe sama.

Kdy přijít?
Měla by se respektovat klasická akademická čtvrthodinka, tzn. není zas až tak bezpodmínečně nutné přijít na vteřinu přesně, ale zpoždění, a zvláště pak zpoždění výraznější je pro další vývoj rande dost nepříznivé...!

Nejlepší místa na rande
Místo konání rande je věcí oboustranné dohody a měla by to být nejlépe nějaká neutrální půda. Pokud se ti však podaří, aby bylo někde, kde to dobře znáš, v oblíbeném podniku atd., bod pro tebe, porože se tam budeš cítit lépe a nebudeš se z každého přeřeknutí hned zahrabávat pod stůl.
Klasickými jsou čajovny kavárny a restaurace (+McDonaldy, KFC a Burgerkingy - z nich je asi pro tento účel nejvhodnější McDonald), výhodné díky výskytu jemných alkoholických moků, které usnadňují konverzaci také vinárny. Kino je taková klasika, ale není to zas až tak dobrý nápad pro první rande, protože sice spolu budete celkem dlouho po dobu trvání celého filmu, ale po něm se už toho zas až tolik většinou pořešit nestačí. Park a jiná místa na procházky, to je klasika, jen se to nesmí přehnat s délkou procházky.

O čem mluvit
Tohle opravdu neřeš. Proč? Protože nejlépe je prostě rozjet se na nějaké blbosti nebo prostě takový pokec o tom, kam že jste to vlastně zašli. A jak se prolomí taková ta první bariéra tak už to jde samo. Opravdu, nic složitého nevymýšlet, je asi to nejlepší, co se dá s tím dělat.

Tréma
Zvlášť před prvním rande je toto celkem běžný jev, který většinou dosahuje vrcholu kolem 15 minut před zahájením schůzky. Většinou opadne během několika prvních minut, nicméně stává se i, že prostě nepřechází a jsi pořád nějaká nervózní a nevíš co s tím. Ani to nemusí být na závadu, pokud nedojde k nějakému zranění kvůli rozbité skleničce, poškození šatů kvůli vylitému kafi z třepajících se rukou, tak je to pořád ještě v pohodě, aspoň si bude o tobě myslet že jsi taková plachá dívka a bude k tobě o to ohleduplnější.

První rande
Nejdůležitějším pro další eventuální pokračování vztahu je bez debat první rande. První rande je vůbec takový zajímavý fenomén, který si zaslouží samostatnou podkapitolu. Je to zpravidla jedno z první intenzivnějších setkání dvou lidí opačného pohlaví, při kterém dochází k určité formě sebeprezentace. Aktivnější na něm bývá zpravidla kluk/muž.

Brýle Wayfarer

1. srpna 2011 v 8:32 | Kačíí |  Móda
Stará škola je zpět! :D Nenajdeš lepší způsob napodobení stylu 80. let, než s těmito retro brýlemi. Tento styl brýlí je jedním z nejúspěšnějších a celosvětově nejvíce prodávaných, dokázal ovlivnit celé generace. Jsou naprosto úúžasné! ♥ Prostě láska na první pohled :)

Tyhle cool kousky jsem našla na www.wayfarer.cz - úžasné stránce, kde je i mnoho dalších věcí a stylových doplňků k objednání za přijatelné ceny. Kliknutím na brýle si je můžeš objednat. ZDE je katalog s brýlemi ;)